Kurumsal

İNPUT ENERJİ Elektrik İnşaat Taahhüt Mühendislik San.Tic. Ltd. Şti. olarak bir çok iş kolunda gösterdiğimiz faaliyetlerle partnerlerimize çözüm ortaklığı sunmaktayız. Firmamız enerji sektöründe hizmet vermekte olup bölgenin bu noktadaki ihtiyacını karşılamayı ve Güneş Enerji Sistemlerinin inşaat aşamasında ve işletilmesinde sunduğumuz çözümlerle Türkiye’de ve bölgede lider konumu hedeflemektedir.İNPUT ENERJİ modern yönetim anlayışının sunduğu imkanları, uzman iş gücüyle birleştirerek Türkiye'de güneş enerjisi santrali yatırımının güvenilir adresi olmayı hedeflemiştir. Uzman ekibi ile en iyi mühendislik çözümlerini sunarak kaliteyi elde etme başarısını gösteren İnput Enerji, müşteri bağlılığına verdiği önemle taahüdündeki işleri zamanında tamamlayarak güven ve dürüstlük ilkelerine daima sahip çıkmaktadır. İş teslimi ve sonrasında verilen bakım hizmetleriyle yüksek kalite hedeflenmiştir.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Türkiye’nin enerji kaynaklarının değerlendirilmesi, çevreye saygılı, ileri teknoloji ve bilgiyi verimliliğe dönüştüren, yenilik ve gelişmelere açık ve ülke ekonomisine en üst seviyede katkısı olan bir enerji şirketi olmaktır. Çevre dostu ve yüksek verimli projelerin en yetkin çalışanlarla hayata geçirilmesi ve iş mükemmelliğinde örnek olunması yoluyla Türkiye elektrik pazarının bir oyuncusu olarak tüm paydaşlarımıza sürdürülebilir değer yaratmak. Araştırma, geliştirme ve ürün geliştirme organizasyonuna çok büyük önem vermektedir.
Çok iyi yetişmiş kadrosu ile kısa süre içerisinde, sektöründe ilklere imza atmış ve standardı belirleyen firmalardan biri haline gelmeye çalışmaktadır.

İNPUT ENERJİ Elektrik İnşaat Taahhüt Mühendislik San.Tic. Ltd. Şti. olarak bir çok iş kolunda gösterdiğimiz faaliyetlerle partnerlerimize çözüm ortaklığı sunmaktayız. Firmamız enerji sektöründe hizmet vermekte olup bölgenin bu noktadaki ihtiyacını karşılamayı ve Güneş Enerji Sistemlerinin inşaat aşamasında ve işletilmesinde sunduğumuz çözümlerle Türkiye’de ve bölgede lider konumu hedeflemektedir.